Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łopiennik Nadrzeczny: Policjantka zginęła w wypadku podczas służby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2017 r. o 14:46 Powrót do artykułu
Wyrazy współczucia dla rodziny. Z tragedii można i trzeba wyciągnąć wnioski. Zasada ograniczonego zaufania obowiązuje wszystkich. Wielokrotnie widać dokonujący kontroli ,zwłaszcza nieoznakowany, patrol zatrzymany nieroztropnie . Zgodnie z przepisami, rzecz jasna, ale stwarzający ryzyko. Nie usprawiedliwia to absolutnie sprawcy. Wiem co piszę, bo pracuje przy robotach drogowych już kilkanaście lat i zawsze mam obawy podczas przebywania w pasie drogowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że to tragiczne zdarzenie zostanie poddane dogłębnej analizie i zostaną wyciągnięte z niego wnioski. Zabezpieczanie zdarzeń  i praca policjantów przy kolizjach czy wypadkach to właśnie proszenie się o taką tragedię. Nikt z fizyką nie wygra i nie powinno się do tego dopuszczać czyli właśnie zapobiegać temu. Dziwi mnie więc forsowany przez posłów pomysł że pieszy ma zawsze pierwszeństwo. Na efekty takiego prawa nie będziemy musieli długo czekać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo często policjanci przy swojej pracy czują sie panami całej jezdni blokując przy tym ruch samochodowy. Nie mają względu na innych kierowców,którzy muszą pilnie jechać dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawiam ze stali na srodku . zgineła z wlasnej glupoty moze wreszcie naucza sie prawidłowo zabezpieczac wypadki. na słuzbie? w pracy nie zabil jej złodziej z bronią. szeryfowie z drogówki zasłuzyli sobie na taka opinie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Terefere
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szeryfowie z drogówki najbardziej nielubiany wydział przez innych funkcjonariuszy. Mówi się o nich nieroby i ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to ludzie mają mózgi żeby myśleć. U kierowcy z laguny widzę że tego narządu brakuje. Podobnie jak u większości komentujących. To nie samochód zabija a człowiek, który nie myśli. Podobnie jest z komentarzami sam komputer ich nie piszę tylko człowiek a te obraźliwe bezmózgi człowiek. Do zobaczenia Magda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe, że koleś czegoś się nawąchał, a do tego grzebał w telefonie i słuchał jakiegoś umpa, umpa. Żeby tak przywalić w stojący samochód, w dodatku z kogutem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo smutna wiadomość. Nie znałem Cie Magda, ale wierzę że jesteś teraz w lepszym świecie, gdzie nie ma tylu podłych ludzi co tu na tej ziemi.  Do rodziny: wiem że chyba nie uda się Was pocieszyć, ale pamiętajcie że rozstajecie się z Magdą tylko na krótki czas. Kiedyś ponownie się zobaczycie, Na pewno tak bedzie. Pozdrawiam Was w tych trudnych chwilach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te Wasze komentarze. Brak słów. Szkoda Córki 15  letniej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iga napisał:
Nie ma kogo żałować. Pewnie wiele razy stała tam z radarem i rabowała kierowców.
 po twoim wpisie widze ze sama okradasz innych bo kazdy ocenia innych według siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mar napisał:
stawiam ze stali na srodku . zgineła z wlasnej glupoty moze wreszcie naucza sie prawidłowo zabezpieczac wypadki. na słuzbie? w pracy nie zabil jej złodziej z bronią. szeryfowie z drogówki zasłuzyli sobie na taka opinie .
 ja stawiam że u ciebie mózgu brak skoro takie brednie piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, widziałem, jak stała z radarem. a Iga stała 200 metrow dalej i "rabowała" TIRowców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iga ty wiedźmo trolu, wszystko do ciebie wróci, piszesz takie prowokacyjne durnoty , że aż trudno przed kompem spokojnie to czytać. Wyrazy współczucia dla rodziny. Policjanci zaapelujcie do swoich władców o jakąś kampanię społeczną , aby takich durnio jak Iga oswiecać, że bez was nie ma bezpiecznej Polski. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.a.tko.je..bcy zazdrosc i nic wiecej zginął człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miala syna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te Wasze komentarze. Brak słów. Szkoda Córki 15  letniej - miala syna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Pani Magda była przestępcą miała kilka tygodni wcześniej złożone w Prokuraturze zażuty w tym stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym. Skłamała przy składaniu wyjaśnień. Dla mnie kłamiący Policjant to Przestępcą ......wcześniej popełniała tylko wykroczenia potem przesadziła kłamiąc w prokuraturze. To są skutki igrania z ogniem. Jak was prawda boli to wasz problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina policjantów, teraz niewinny człowiek pewnie będzie miał problemy przez nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma kogo żałować. Pewnie wiele razy stała tam z radarem i rabowała kierowców. Ty się nie powinnaś podpisywać jako Iga, zmień imię na Karyna żeby można było Cię łatwo odróżnić. Kompletna patola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...